Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ metal recycling shredder ] bij elkaar passen 66 producten.
Double Shaft Shredder met 42CrMo Blade PLC Control en High Torque Low Speed voor plastic crusher recycling machine
| Model-NR.: | DSD60 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| Kunststof soort: | PVC |
PSX-1200 Schrootstaalversnipperingslijn met 1200KW Hydraulische Aangedreven Hamerbreker voor Fijne Vermaling
| Model-NR.: | PSX-1200 |
|---|---|
| Stroom: | 1200(1600)(Kw) |
| Motor: | 25-40 (t/u) |
PLC-gecontroleerde staalvernielmachine met 42CrMo-lem voor recycling met een hoog koppel en een lage snelheid
| Model-NR.: | DSD60 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| Kunststof soort: | PVC |
De grote Ontvezelmachine van de Staal Industriële Schroot met Transportbandplc Controle
| macht: | 400KW~4500kW |
|---|---|
| Bladlengte: | 12002500mm |
| Nominale Kracht: | 400Tons ~4500Tons |
Hydraulische aandrijving Metalen schrootmachine met harde legering cutter voor fijn slijpen van metaalafval
| Model-NR.: | PSX-6868 |
|---|---|
| Type: | Hamerbreker |
| Voorwerp: | Metaal |
Hydraulische aandrijving Schroot staal versnipper met harde legering cutter voor fijn slijphamermolens
| Model-NR.: | PSX-5070 |
|---|---|
| Type: | Hamerbreker |
| Voorwerp: | Metaal |
Hydraulische Schrootknipmachine met Hardmetalen Snijder voor Fijne Recycling
| Model-NR.: | PSX-98114 |
|---|---|
| Type: | Hamerbreker |
| Voorwerp: | Metaal |
Automatische van de de Schrootontvezelmachine van het Staalijzer Kleine het Hoge rendementproductie
| Modelnummer: | PSx |
|---|---|
| Detail van de verpakking: | in Naakt |
| Bladlengte: | 12002500mm |
De Lijn van de de Ontvezelmachinemachine van het schrootstaal om het Oplossen Automatisering van de Capaciteits de Hoge Graad op te heffen
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Energie - Gedreven de Ontvezelmachinemachine van het besparingsijzer met Hydraulisch van de Hoge snelheidsomwenteling
| Modelnummer: | PSx |
|---|---|
| Detail van de verpakking: | in Naakt |
| Bladlengte: | 12002500mm |

