Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ baling press machine ] bij elkaar passen 486 producten.
Y83SW - van de het Briketterenpers van het 1500 Metaalschroot van de de Machineyard de Hydraulische Aandrijving 50Hz 380V
| Naam: | De Persmachine van het metaalbriketteren |
|---|---|
| Aandrijving: | Hydraulische aandrijving |
| Schrootmateriaal: | Diverse schrootspaander |
PLC-gestuurde hydraulische papierbalenpers met invoertrechterafmetingen 2200*1120*1300 mm voor semi-automatische papierafvalrecycling
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Green |
Metaalschroot het In balen verpakken de Opkomst Hand en Automatische Controle van de Machinepers
| perstribunegrootte: | 2500*2000*1200mm |
|---|---|
| Baalgewicht: | 300-500Kg |
| Motor: | 60KW |
De hydraulische OEM van het Afvalaluminium 200T Machine van de Schrootpers
| Productnaam: | hydraulische het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 Ton |
DBM-250 250 ton horizontale hydraulische balingpress voor metaalrecycling
| Model nr.: | Dbm-250 |
|---|---|
| Hoofdcyl. Kracht: | 250 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500x1500x1000 |
Elektro Horizontale Hydraulische Schroothooipers
| Grootte (L*W*H): | 4900*1500*2500mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 1800*1000*700mm |
| baalgewicht (staal): | 40-90kg |
Semi Auto Textieldocument Plastic Metaal Horizontale Hooipers
| Naam: | Horizontale het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
Y81Q-135 grote Hydraulische Pershooipers voor Resterend Metaal
| Grootte (L*W*H): | 4100*1300*1200mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 1300*600*600mm |
| baalsiza (W*H): | 600*240mm |
Door:sturen uit Hydraulische Hooipers 380V 4 - 40 Ton per Beschikbare Verschuiving
| Baalgewicht (kg): | 100-150kg |
|---|---|
| Baalgrootte (W*H): | 750*350 mm |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
90 kW pasten de Hydraulische Baalgrootte aan van Schroothooipers 600 x 600
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 5.8 - 7.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 400- 700kg |

