Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ baling press machine ] bij elkaar passen 486 producten.
De Hydraulische Hooipers van de hoge snelheidsauto/het Schroot van het Afvalmetaal het In balen verpakken Machine
| Automatische Grade: | semi-automatisch |
|---|---|
| macht: | 7.5KW~110 kW |
| Cyl.Force (ton): | 63-400 ton |
De automatische van de de Persmachine 22KW van het Metaalschroot Hydraulische Gedreven Hooipers
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch, Elektrisch |
| voorwaarde: | Nieuw |
Y82-400 Hydraulische verticale persmachine
| Model-NR.: | Y82-400 |
|---|---|
| Aangepast: | Aangepast |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Schroot het in balen verpakken Machine/Hydraulische Metaalpers voor Afvalaluminium, Roestvrij staal
| Nominale Kracht: | 63Tons ~500Tons |
|---|---|
| spanning: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
Hoge snelheids Hydraulische Hooipers/van de Schroothooipers Y81f Reeks
| Automatische Grade: | semi-automatisch |
|---|---|
| macht: | 7.5KW~110 kW |
| Cyl.Force (ton): | 63-400 ton |
Y82-200 Hydraulische Verticale Persmachine
| Model-NR.: | Y82-200 |
|---|---|
| Aangepast: | Aangepast |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Y81K-400 hydraulische Schroot het In balen verpakken Machine met Dubbele Hoofdcilinders
| Voltage:: | 380V, aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8-12 balen/uur |
| baalgewicht (staal): | 1100 - 1760kg |
De horizontale Hydraulische Machine van de Schrootpers/Schrootpers voor Aluminium
| NNominalkracht: | 63Tons ~500Tons |
|---|---|
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
Dubbele Hoofd de Persmachine van het Cilinderschroot/Schroot het In balen verpakken Machinehoge snelheid
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8-12 balen/uur |
| baalgewicht (staal): | 1100 - 1760kg |
De Machine van de het Schrootpers van motorpowerd/Schroot het In balen verpakken Machinehoogte - dichtheids Dubbele Hoofdcilinder
| productietarief (staal): | 8-12 balen/uur |
|---|---|
| baalgewicht (staal): | 1200 - 1800kg |
| Het verschepen gewicht: | Approx.150 ton |

