Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic baling machine ] bij elkaar passen 517 producten.
Afval van het de Persenijzer van de Recyclingsschroot het Staal van het het Koperaluminium het In balen verpakken Machine
| Productnaam: | Schroothooipers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Opkomst |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
50 Ton Cardboard Press Horizontal Baling-Machine
| Naam: | HPM-Persmachine |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Automatisch |
Y82-160 Vertical Hydraulische Balenpers Machine met 160 Ton Kracht 1100x700x1600mm Persbak en 22KW Vermogen
| Model-NR.: | Y82-160 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 160 ton |
| grootte van de persdoos: | 1100*700*1600 (mm) |
Verpakkingsmachine voor aluminiumschroot
| Sollicitatie: | metaalschroot |
|---|---|
| Nominale kracht: | 500 ton ~600 ton |
| Gedreven type: | Hydraulisch |
Plc ControlePapierafval het In balen verpakken Machine 125 Ton
| Productnaam: | Hydraulische Pers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 125 ton |
Halfautomatische Handpers60kw Schroot het In balen verpakken Machine voor Afval
| Productnaam: | De pers van het afvalmetaal |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
315 Ton die Kubusvormige de Persmachine in balen verpakken van het Blokschroot
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8.0 - 9.5 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 600- 1000kg |
De handmachine van de het Schrootpers van de Klepcontrole/Hydraulische Schroothooipers
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 1.5 - 2.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 120 - 170kg |
Hooipers van het 315 Cilinder de Hydraulische Schroot 315 Ton die Kracht Kubusvormig Blok in balen verpakken
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8.0 - 9.5 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 600- 1000kg |
Y82-63 Hydraulische Verticale Balenpers
| Model-NR.: | Y82-63 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |

