Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ industrial baler ] bij elkaar passen 511 producten.
26MPa de hydraulische van het de Persaluminium van de Schrootpers Dringende Machine
| Productnaam: | Hooipersmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Voorwaartse Blijken |
| Nominale Duw: | 2500 KN |
200t van de het Metaalpers van het automatische Controleafval Hydraulische de Persmachine 50HZ
| Productnaam: | Hydraulische Persmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 ton |
Van de de Draad de Hydraulische Pers van het messingskoper Pers van Crap voor Metaal die 600*600 Mm 4000KN recycleren
| Productnaam: | Schrootpers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 4000KN |
| Grootte van voerdoos: | 3000*2500*1200 mm |
Elektrische baler voor schroot met zijdelingse uitstroommethode
| De Grootte van de baalsectie: | 500x500 Mm |
|---|---|
| Lossingsmethode: | Zijdelingse uitstoot |
| Materiaal: | Schrootstaal, Schrootkoper, Schrootijzer, Schrootaluminium, Enz. |
Automatische baler voor afval voor een hoge productiviteit 500x500 mm
| Spanning: | 380V/3P 50Hz |
|---|---|
| Kracht: | 570,05 kW |
| Toepassing: | Hooipersschroot |
Innovatieve Soepele Werking Metalen Persmachine Met 7,5 Kw Nominaal Vermogen
| Trefwoord: | metaal het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Bale-ontlading: | Vooruitstrekking |
| Enige Uitvoeringstijd: | Ongeveer jaren '90 |
7.5 Kw Schrootbalenpers Machine Krachtig Efficiënt
| Verpakkingstype: | Film |
|---|---|
| Kracht: | 75 kW |
| Afvoermethode: | Draai de bal naar voren |
Hydraulische baler voor metaalschroot 55 kW Voorwaartsontlading 300-500 kg
| Type stroom: | Hydraulische aandrijving |
|---|---|
| Afvoermethode: | Vooruitstrekking |
| Verpakkingstype: | Naakte verpakking |
De lucht koelde de Machineplc van de Schrootpers voor Industrieel Gebruik wordt gecontroleerd dat
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Verrichtingsmethode: | Automatische, Afstandsbedieningverrichting |
| Productiviteit: | Ongeveer 7-15 Baal/uur |
7.5 KW Metaalschrootpersmachine met voorwaartse uitdraai van de baal
| Bale-ontlading: | Vooruitstrekking |
|---|---|
| Enige Uitvoeringstijd: | Ongeveer jaren '90 |
| Baalgewicht: | 300-500kg |

