Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ industrial baler ] bij elkaar passen 511 producten.
Y82-315 Hydraulische verticale baler
| Model-NR.: | Y82-315 |
|---|---|
| Type: | Schrootpers, hydraulische pers met dubbele kolom |
| Automatisering: | Halfautomatisch |
18.5kw SGS Hydraulisch de Breker Hulpmateriaal van het Perspak
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Aandrijving: | Hydraulisch |
| Materiaal: | Aangepast |
Elektrische Motor Semi-automatische Papierbalenpers met 160YCY2 Pomp voor Industriële Kartonnen Balen
| System Pressure: | 12.5 Mpa |
|---|---|
| Feed Hopper Size: | 2200*1120*1300mm |
| Automatic Grade: | Semi-automatic |
Hydraulisch aangedreven papierbalermachine met 50-100 ton compressie kracht en PLC-besturing voor efficiënt afvalbeheer
| Power Source: | Electric Motor |
|---|---|
| System Pressure: | 12.5 Mpa |
| Control System: | PLC Control |
50-100 Ton Hydraulische Papierbalenpers met Elektrische Motor voor Semi-automatische Industriële Papierrecycling
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Pump: | 160YCY*2 |
| Power: | 2.2 KW |
Krachtige, efficiënte schrootcompressor, ultieme oplossing voor filmverpakking
| Outlet Methode: | Het voorwaartse Blijken |
|---|---|
| Materiaal: | Metaalschroot |
| Baalgewicht: | 300-500kg |
Hydraulische aandrijving schrootbalenpersmachine voor metaalpersen en voorwaartse uitworp van balen
| Rated Power: | 7.5 KW |
|---|---|
| Discharge Method: | Turn The Bale Forward |
| Single Run Time: | About 90 S |
Hydraulische schrootpersmachine 75kW voor metaalrecycling
| Single Run Time: | About 90 S |
|---|---|
| Outlet Method: | Forward Turning-out |
| Material: | Metal Scrap |
Elektrische baler voor horizontaal balen 110 seconden cyclustijd en elektrische energiebron
| Bale Weight: | 300-500kg |
|---|---|
| Press Box Size: | 2000*1400*900 Mm |
| Keyword: | Aluminum Pressing Machine |
Filmverpakkingsafvalpersmachine met persbox afmetingen van 2000*1400*900 mm en een cyclustijd van 110 seconden
| Machine Weight: | 12-15 Tons |
|---|---|
| Press Box Size: | 2000*1400*900 Mm |
| Extrusion Force: | 630ton |

