Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ industrial baler ] bij elkaar passen 511 producten.
250t hydraulische Automatische de Persmachine van het Metaalschroot Recyclerend 300 * 300mm
| Naam: | Hydraulische metalen balenpers |
|---|---|
| Materiaal: | Afvalmetalen (ijzer, koper, aluminium, roestvrij staal, enz.) |
| Aandrijving: | Hydraulische aandrijving |
50HZ hydraulische de Pers Dringende Machine van het Afvalijzer voor Schroot Recyclerende Industrie
| Productnaam: | De Pers van het afvalijzer |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Nominale Duw: | 2500 KN |
2000 het Aluminium van de de Klephooipers van Ton Metal Scrap Baler Machine 50HZ
| Naam: | Schrootpers |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch Systeem |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
Van de het Metaalpers van het aluminiumstaal van het het Schrootkoper het Metaal van de de Persenmachine Hydraulisch Recycling
| Naam: | Hydraulische Pers |
|---|---|
| Sollicitatie: | Persafval aluminium staal koper |
| Controle systeem: | PLC+Remote Controle |
Hydraulische PLC van de de Persmachine 200t van de Schrootpers Controle
| Productnaam: | De Machine van de schrootpers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 ton |
250t hydraulische van de de Hooipersmachine van het Afvalmetaal het Metaal Recyclerende Industrie
| Naam: | Hydraulische metalen balenpers |
|---|---|
| Materiaal: | Afvalmetalen (ijzer, koper, aluminium, roestvrij staal, enz.) |
| Aandrijving: | Hydraulische aandrijving |
Y81 Hydraulische de Persmachine van de Schrootscheerbeurt voor Uitsmeltende Industrie
| Productnaam: | De Pers van de schrootscheerbeurt |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Voorwaartse Blijken |
| Nominale Duw: | 2500 KN |
De voorwaartse Blijkende Pers van de Schrootpers voor Aluminium Recyclingsinstallatie
| Naam: | Schrootpers |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch, Elektrisch |
| Macht: | 62,05 kW |
De op zwaar werk berekende Machine van de Schrootpers met Drukkracht 10000 KN en PLC Controle
| Productnaam: | de machine van de schrootpers |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Materiaal: | Schroot, Schrootstaal |
Gepersonaliseerde verticale balermachine 7.5kw Hydraulische compressie 1200*500mm
| Kracht: | 7.5 kW |
|---|---|
| Het voeden Systeem: | Automatisch voersysteem |
| Compressie: | Hydraulische compressie |

