Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ metal briquetting machine ] bij elkaar passen 73 producten.
WS-400 Horizontale Schaar met 4000kn Maximale Snijkracht, 1400mm Bladlengte en Automatische Bediening
| Model-NR.: | Ws-400 |
|---|---|
| Type: | Schrootontvezelmachine |
| Automatisering: | Automatisch |
200kg de Machine Automatische Hydraulische Hoogte van de schrootpers - dichtheidsmetaal
| Machinetype: | De Pers van het metaalschroot |
|---|---|
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
| Baalgewicht (staal): | 110- 200kg |
Hydraulische aandrijving schroot staal versnipper met harde legering cutter voor fijn slijpen metaal recycling
| Model-NR.: | PSX-900 |
|---|---|
| Motorcapaciteit: | 15-20 (T/H) |
| Vermogenstype: | hydraulische aandrijving |
WS-630-model scheren met 6300 kn maximale snijkracht en 1400 mm lemlengte voor het recyclen van metaalschroot
| Modelnr.: | Ws-630 |
|---|---|
| Type: | Schrootontvezelmachine |
| Automatisering: | Automatisch |
Dalongkai Y81K-400 400 Ton Hydraulic Scrap Press Machine with 4000x3500x1300mm Press Box for Metal Recycling
| Model nr.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 400 Ton |
| Druk op de boxgrootte: | 4000*3500*1300 (mm) |
WS-400 Portaal Schaar met 4-7t/u Productiesnelheid en 74kw Vermogen voor Efficiënte Schrootmetaalverwerking
| Modelnr.: | Ws-400 |
|---|---|
| Max Cutting Force: | 4000KN |
| Meslengte: | 1000 mm |
WS-630 Hydraulische scheren met 8-15 T/H Productievermogen 110kw Kracht en 420mm Snijhoogte
| Modelnr.: | Ws-630 |
|---|---|
| Max Cutting Force: | 6300 kN |
| Meslengte: | 1600MM |
Dubbelasterschroefmachine staalschroefmachine met compacte structuur laag energieverbruik en hoge efficiëntie
| Model-NR.: | dsd |
|---|---|
| Transportpakket: | Houder |
| Specificatie: | 12*5.5m |
Van de de Draad de Hydraulische Pers van het messingskoper Pers van Crap voor Metaal die 600*600 Mm 4000KN recycleren
| Productnaam: | Schrootpers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 4000KN |
| Grootte van voerdoos: | 3000*2500*1200 mm |

