Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ plastic baler machine ] bij elkaar passen 363 producten.
De Persmachine van het besturingselement OpdrachtknopPapierafval voor Winkelcomplex met Twee Speldstop
| macht: | 2.2 kW |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Nominale Kracht: | 25 ton |
Verticale balermachine van 250 ton met 1500*1000*1600 mm persdoos en hydraulische drukdrijving voor het balen van afvalpapier
| Model-NR.: | Y82-250 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Semi Automatische Plastic Papierafval het In balen verpakken Machine met het Hand Vastbinden
| macht: | 15KW~37kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Vultrechtergrootte: | 2000*900MM |
Y82-160 Vertical Hydraulische Balenpers Machine met 160 Ton Kracht 1100x700x1600mm Persbak en 22KW Vermogen
| Model-NR.: | Y82-160 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 160 ton |
| grootte van de persdoos: | 1100*700*1600 (mm) |
Y82-315 Hydraulische verticale balenmachine met een kracht van 315 ton en een geautomatiseerde besturing voor het balen van afvalpapier
| Model-NR.: | Y82-315 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Het recycling van Horizontale het In balen verpakken Machine met Touch screen en Zichtbare Vensters
| Gedreven Type: | Hydraulische |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 50 ~125 Ton |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
De Persmachine van het elektriciteitsschroot voor de Hooipers van het Afvalmetaal met PLC
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Verrichtingsmethode: | Automatische, Afstandsbedieningverrichting |
| Grootte: | Aangepast |
Hydraulische aandrijving schrootbalenpersmachine voor metaalpersen en voorwaartse uitworp van balen
| Rated Power: | 7.5 KW |
|---|---|
| Discharge Method: | Turn The Bale Forward |
| Single Run Time: | About 90 S |
315 Ton Hydraulic Vertical Baler Machine 60 kW Plastic Papierafval
| Productnaam: | Multifunctionele Verticale Pers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
380V automatische van het de Machinealuminium van de Schroot Verticale Pers de Blikkenpers voor het Recycling van Installatie
| Productnaam: | De Persmachine van aluminiumblikken |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
| Perstribunegrootte: | 2200*1100*2000 mm |

