Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ scrap pressing machine ] bij elkaar passen 552 producten.
315 Ton Semi Automatic Manual Pick op de Machine van de Schrootpers
| Productnaam: | De hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
PLC de Machine van de het Schrootpers van Controlece 315T om Installatie Te recycleren
| Productnaam: | De Machine van de metaalhooipers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
van de het Schrootpers van 380V 50HZ Machine 1500 Ton Automatic Metal Press Hydraulic
| Voltage: | Aangepaste 380V 50HZ, |
|---|---|
| Productietarief (staal): | 30-45 ton/u |
| Baalgewicht (staal): | 1400- 2100 kg |
200kg de Machine Automatische Hydraulische Hoogte van de schrootpers - dichtheidsmetaal
| Machinetype: | De Pers van het metaalschroot |
|---|---|
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
| Baalgewicht (staal): | 110- 200kg |
Y81F-160 Hydraulic Press Machine for Scrap Aluminum with 1600*1000*800mm Press Box and 300*300mm Bale Size
| Model nr.: | Y81F-160 |
|---|---|
| Type: | schrootpers |
| Automatisering: | Semi-automatisch |
1500 Ton Metal Scrap Baling Machine Hydraulisch Recycling
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| Productietarief (staal): | 30-45 ton/u |
| Baalgewicht (staal): | 1400- 2100 kg |
De hydraulische van de de Briketmachine van het Metaalschroot Horizontale Dubbele Cilinder
| Naam: | De machine van de schrootbriket |
|---|---|
| Aandrijving: | Hydraulisch |
| Schrootmateriaal: | Divers schrootschroot |
Y82-250 Verticale baler Hydraulische balerpers 250 ton Aanpasbaar multifunctioneel voor het recyclen van stof, kunststof en metaal
| Model-NR.: | Y82-250 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 ton |
| grootte van de persdoos: | 2200*1600*3500 (mm) |
Elektrische baler voor schroot met zijdelingse uitstroommethode
| De Grootte van de baalsectie: | 500x500 Mm |
|---|---|
| Lossingsmethode: | Zijdelingse uitstoot |
| Materiaal: | Schrootstaal, Schrootkoper, Schrootijzer, Schrootaluminium, Enz. |

