Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ scrap shearing machine ] bij elkaar passen 552 producten.
WS-500 Automatische scheermachine met 5000 kn maximale snijkracht 1400 mm lemlengte en 6-8t/h productiesnelheid
| Model-NR.: | WS-500 |
|---|---|
| Type: | Schrootontvezelmachine |
| Automatisering: | Automatisch |
Grote het Metaal van de Doosgrootte het Scheren van het de Duwblad van de Machine Hydraulische Motor Lengte 1600mm
| perstribunegrootte: | 6000*1600*700mm |
|---|---|
| pomp: | 2*HY320 |
| Nominale Kracht: | 500Ton |
De hydraulische van de de Briketmachine van het Metaalschroot Horizontale Dubbele Cilinder
| Naam: | De machine van de schrootbriket |
|---|---|
| Aandrijving: | Hydraulisch |
| Schrootmateriaal: | Divers schrootschroot |
250 Ton60kw PLC de Persmachine van het Controleschroot
| Productnaam: | De Machine van het metaalbriketteren |
|---|---|
| Bewerkingstype: | Facultatief Handboek of PLC controle |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
315 Ton Semi Automatic Manual Pick op de Machine van de Schrootpers
| Productnaam: | De hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
630t Plc van de de Persmachine van het Controle Middelgrote 110kw Schroot Semi Automatisch
| Productnaam: | Hydraulische de Hooipersmachine van het Afvalmetaal |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 630 ton |
| Macht: | 110KW |
Koude van het het Metaalstaal van de Staat Scherpe Krokodille Scherende de Machine Hydraulische Aandrijving
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 120Tons |
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
2000 het Aluminium van de de Klephooipers van Ton Metal Scrap Baler Machine 50HZ
| Naam: | Schrootpers |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch Systeem |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
van de het Schrootpers van 380V 50HZ Machine 1500 Ton Automatic Metal Press Hydraulic
| Voltage: | Aangepaste 380V 50HZ, |
|---|---|
| Productietarief (staal): | 30-45 ton/u |
| Baalgewicht (staal): | 1400- 2100 kg |
Het Schroot van het de Vormblok van 37KW 200t Cilindrische het In balen verpakken Machine
| Productnaam: | Schroot het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Verwerkt materiaal/metaal: | Messing/Koper, LEGERING, enz. |
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |

