Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ shear cutter machine ] bij elkaar passen 38 producten.
Hydraulische Aandrijving Schroot Shredder met Hardmetalen Snijder voor Fijne Vermaling Hamerbreker
| Model-NR.: | PSX-6868 |
|---|---|
| Type: | Hamerbreker |
| Voorwerp: | Metaal |
PSX-750 Hydraulische Schrootijzershredder met 750KW Vermogen en Hardmetalen Snijder voor Efficiënte Metaalrecycling
| Model-NR.: | PSX-750 |
|---|---|
| Stroom: | 750(1000)(Kw) |
| Motor: | 15-20 (T/H) |
PSX-1500 Hydraulische Aandrijving Schrootversnipperaar met Hardmetalen Snijder voor Fijnmalen van Schrootmetaal
| Model-NR.: | PSX-1500 |
|---|---|
| Motor: | 40-50 (T/H) |
| Type: | Hamerbreker |
PSX-750 Schroot staal versnipperlijn met 750 kW krachtige hydraulische aandrijving en harde legering cutter voor metaal recycling
| Model-NR.: | PSX-750 |
|---|---|
| Stroom: | 750(1000)(Kw) |
| Motor: | 15-20 (T/H) |
Grote schuifkracht zware schrootmetalen schaar machine Q91-1000
| Control Method: | PLC with remote control |
|---|---|
| Press box size: | 8000*2000*1200mm |
| blade length: | 2100mm |
120 - 500 van de Schrootscheerbeurt van de Staalsnijder van het het Blad Scherende Ton Schroot/900mm
| macht: | 15KW~44kW |
|---|---|
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
| Scheerbeurtspecificaties: | Staalplaat 400*40 |
Dubbelasterschroefmachine staalschroefmachine met compacte structuur laag energieverbruik en hoge efficiëntie
| Model-NR.: | dsd |
|---|---|
| Transportpakket: | Houder |
| Specificatie: | 12*5.5m |
PSX-8000 Hardmetalen Snijder Schrootmetaal Versnipperaar met 4500KW Vermogen en 2500mm Invoeropening
| Model-NR.: | PSX-8000 |
|---|---|
| Snijmateriaal: | Harde Legering |
| Aandrijvingstype: | Hydraulisch |

