Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ steel scrap shredder machine ] bij elkaar passen 69 producten.
Automatische de Lijnmachine van de Staalontvezelmachine/Schrootmaalmachine Met geringe geluidssterkte
| kleur: | Op maat |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
De grote Ontvezelmachine van de Staal Industriële Schroot met Transportbandplc Controle
| macht: | 400KW~4500kW |
|---|---|
| Bladlengte: | 12002500mm |
| Nominale Kracht: | 400Tons ~4500Tons |
Het Metaal van de de Spaandersontvezelmachine van het afvalstaal Recycling Materiaal Aangepast 30tons/Uur
| Materiaal: | Metaalspaanders |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC controle |
| Macht: | 45+45 kW |
DS PLC de Tweelingmachine van de Schachtontvezelmachine om de Trommel van de Metaalolie/Auto Shell Te verscheuren
| Naam: | het schrootmachine van het ontvezelmachinestaal |
|---|---|
| Grootte: | Reusachtig |
| Machtstype: | Hydraulisch |
van de de Capaciteitsschroot van 2000hp 30t/H de Ontvezelmachinemachine
| Naam: | de machine van de metaalontvezelmachine |
|---|---|
| Toepassing: | Schroot Recycling |
| Gebruikt voor: | Afval het Verscheuren |
90KW het Staal van het metaalschroot het Scheren Ontvezelmachine Automatische PLC Controle
| Materiaal: | Metaalspaanders |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC controle |
| macht: | 45+45 kW |
PSX-900 Schrootversnipperaar met 900KW Hydraulische Aandrijving voor Fijnmalen van Schrootmetaal
| Model-NR.: | PSX-900 |
|---|---|
| Stroom: | 900(1200)(Kw) |
| Motor: | 20-30 (T/H) |
Milieu de Machinemetaal die van de Staalontvezelmachine Automatische ISO9001 recycleren
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| Wijd van voer het openen (mm): | 1200-2500 |
| Hoofdmotormacht: | 160KW-1200KW |
PSX-1200 Schroot Shredder Line Machine met 1200KW Power Hydraulische aandrijving en Hard Alloy Cutter voor metaal recycling
| Model-NR.: | PSX-1200 |
|---|---|
| Stroom: | 1200(1600)(Kw) |
| Motor: | 25-40 (t/u) |
PSX-1500 Hydraulische Aandrijving Schrootversnipperaar met Hardmetalen Snijder voor Fijnmalen van Schrootmetaal
| Model-NR.: | PSX-1500 |
|---|---|
| Motor: | 40-50 (T/H) |
| Type: | Hamerbreker |

