Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ vertical baling press ] bij elkaar passen 204 producten.
De Cilinderdocument van de typeolie Hooipersmachine zonder Stichtings Plastic Steun
| Toepassing: | Geweven Zakken, document |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| macht: | 22kW |
Verschillende Druk Verticale het In balen verpakken Machine Veilige Hand Gemakkelijke Verrichting
| formaat: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |
Dubbele de Hooipersmachine van het Cilinder1800kg Hydraulische Schroot
| Productnaam: | De Pers van het staalmetaal |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 2000 ton |
Automatische Schroot het In balen verpakken Machine Hoge Veiligheid Horizontale 3400*2100*3500mm
| Hoofdmachinegrootte: | 3400*2100*3500mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| macht: | 15KW |
Y82-250 Hydraulisch van het de Machine Verticaal Metaal van de Schrootpers Papierafval 1500*900mm
| Productnaam: | de hydraulische machine van de baalpers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
15kW verticale Persmachine/Afval Katoenen het In balen verpakken Machine 1150*1850*3650mm
| formaat: | 1150*1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 63Tons |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Y82-200 Hydraulische verticale balerpers 200 ton Halfautomatische met 1500*1000*1600 mm persdoos
| Model-NR.: | Y82-200 |
|---|---|
| Type: | schrootpers |
| Automatisering: | Halfautomatisch |
Y82-200 Hydraulische Verticale Persmachine
| Model-NR.: | Y82-200 |
|---|---|
| Aangepast: | Aangepast |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Y82-250 Hydraulische Verticale Plastic Balenpers
| Model-NR.: | Y82-250 |
|---|---|
| Type: | Doppelkolom hydraulische pers |
| Automatisering: | Niet-automatisch |
Multifunctionele Verticale Plastic het In balen verpakken Machine 315 Ton Scrap Metal Aluminum
| Productnaam: | Plastic het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
| Perstribunegrootte: | 2200*1100*2000 mm |

