Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ vertical baling press ] bij elkaar passen 204 producten.
Semi Automatische het Papierafval van 60kw het In balen verpakken Machine
| Productnaam: | Verticale Schrootpers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Semi Automatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
Grotere Dichtheid 160 van de Verticale Perston Machine/Industriële Kartonpers
| formaat: | 2060*1760*5900 mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 160 ton |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Y82-315 Verticale baler voor hydraulisch papier met een kracht van 315 ton en een drukvak van 2200*1100*3000 mm
| Model-NR.: | Y82-315 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500*2000*1200 (mm) |
Y82-160 Hydraulische Verticale Balenpers
| Model-NR.: | Y82-160 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Y82-400 Hydraulische Verticale Balenpers
| Model-NR.: | Y82-400 |
|---|---|
| Automatisering: | Halfautomatisch |
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
Y82-200 Verticale verpakkingsmachine
| Model-NR.: | Y82-200 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
De verticale van de de Persmachine van het Losse MaterialenPapierafval Grotere Dichtheid Y82 - 200Q
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
Semi Automatische Verticale Persmachine/Verticale Kartonpers ISO9001
| Toepassing: | Geweven zakken |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| macht: | 7.5KW~22kW |
Hand Verticale Persmachine voor Verrichting van de het Stro de Handklep van de Kartonfilm
| Toepassing: | Geweven zakken |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| macht: | 7.5KW~22kW |

