Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ baling equipment ] bij elkaar passen 358 producten.
250 ton afvalmetalen balenmachine hydraulische aandrijving voor het compacteren van schrootstaal / ijzer
| Spanning: | 380V/3P 50Hz |
|---|---|
| Kleur: | Grijs en groen (aangepast) |
| Kracht: | 570,05 kW |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500*2000*1200 (mm) |
Y81K-400 Scrap Metal Hydraulic Baling Machine with 600x600mm Bale Size 400-700kg Bale Weight and 135Kw Motor
| Model nr.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Type: | Hydraulische schroefschaar |
| Automatisering: | Semi-automatisch |
De dubbele Hoofdmachine van de de Opkomstpers van de Cilinderbaal voor Schroot/Aluminium
| baalgrootte: | 500*500mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 2500*2000*1200mm |
| baalgewicht (staal): | 300-500Kg |
1500 Ton Metal Scrap Baling Machine Hydraulisch Recycling
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| Productietarief (staal): | 30-45 ton/u |
| Baalgewicht (staal): | 1400- 2100 kg |
Y81K-315 Hydraulic Waste Metal Baling Machine with 315 Ton Force 3500x3000x1200mm Press Box and 600-900Kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 3500*3000*1200 (mm) |
Y82-25F Hydraulische verticale balermachine met een kracht van 250 ton en een drukvak van 1000*800*1500 mm
| Modelnummer: | Y82-25F |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Y82-400 Hydraulische Verticale Balenpers
| Model-NR.: | Y82-400 |
|---|---|
| Automatisering: | Halfautomatisch |
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
Machine van de schroot de Hydraulische Hooipers voor het Aluminium van het Metalenkoper
| Grootte (L*W*H): | 5100*1800*2500mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 1600*950*700mm |
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
250kg de hydraulische Machine van de het Schrootpers van Hooipersce ISO 380v
| Productnaam: | De horizontale Hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |

