Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ baling equipment ] bij elkaar passen 358 producten.
PLC-gestuurde hydraulische papierbalenpers met invoertrechterafmetingen 2200*1120*1300 mm voor semi-automatische papierafvalrecycling
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Green |
Halfautomatische Handpers60kw Schroot het In balen verpakken Machine voor Afval
| Productnaam: | De pers van het afvalmetaal |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
Hoofdcilinder Een of Twee Recycling Persmachine met Perskist Afmeting 2000*1400*900 mm
| Extrusion Force: | 630ton |
|---|---|
| Main Cylinder: | One Or Two |
| Power Source: | Electricity |
Y81Q-135 grote Hydraulische Pershooipers voor Resterend Metaal
| Grootte (L*W*H): | 4100*1300*1200mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 1300*600*600mm |
| baalsiza (W*H): | 600*240mm |
90kw automatische Hydraulische Metaalschroot het In balen verpakken Machine
| Productnaam: | Hydraulische pers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
15kw - 37kw-Omzetdoos Plastic het In balen verpakken Machine/Papierafval Dringende Machine
| Naam van het product: | HP-Reeks van Horizontaal Document/Plastic Pers |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
Van de het Huisdierenfles van de omzetdoos de Hooipersmachine voor Papierafvalkunststoffen
| Naam van het product: | HP-Reeks van Horizontaal Document/Plastic Pers |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
Semi Automatische Horizontale het In balen verpakken Machine/Papierafval het In balen verpakken Machine
| Naam van het product: | HP-Reeks van Horizontaal Document/Plastic Pers |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
Dubbele de Hooipersmachine van het Cilinder1800kg Hydraulische Schroot
| Productnaam: | De Pers van het staalmetaal |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 2000 ton |
Het de hydraulische van de het Schrootpers van de Metaalverwerking 280t Machine/Materiaal
| Productnaam: | Hydraulische Metaal Recyclingsmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 280 ton |

