Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ baling equipment ] bij elkaar passen 358 producten.
250T het Ijzer die van de de Persmachine van het metaalschroot Automatische Mobiel in balen verpakken
| Productnaam: | Ijzerschroot het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Afzetmethode: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
Het hydraulische Enige Aluminium van de de Persmachine van het Cilinderschroot kan Hooipers Recycling
| Naam: | De Pers van het afvalaluminium |
|---|---|
| Materiaal: | Schroot (ijzer, koper, aluminium, roestvrij staal, enz.) |
| Aandrijving: | Hydraulische aandrijving |
Y82-250 Hydraulisch Verticaal het Aluminiummetaal 1500*900*1900 Mm van de Schroothooipers
| Productnaam: | hydraulische schroothooipers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
74kw aluminium Horizontale het In balen verpakken Machine, volledig Automatische Horizontale Pers
| Macht: | 74kw |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische Rang: | Automatisch |
Verticale de Hooipers Semi Automatisch van het schrootaluminium
| Productnaam: | Verticale Schrootpers |
|---|---|
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
| Perstribunegrootte: | 2200*1100*2000 mm |
Automatische van de de Persmachine van het Opkomst3p Schroot de Hooipersmachine voor Staalfabriek
| Productnaam: | Hooipersmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Voorwaartse Blijken |
| Nominale Duw: | 2500 KN |
Verticaal Metaalschroot het In balen verpakken Machineafval Plastic 250 Ton Hydraulic Drive
| Productnaam: | metaalschroot het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
Automatische Schrootpers die Hooipersmachine voor Recyclerende Industrie blijken
| Naam: | De Machine van de schrootpers |
|---|---|
| Toepassing: | Recycling van afvalmetaal in balen |
| Controle systeem: | PLC+Remote Controle |
Kartonverpakking 2000*900MM Hopper Grootte Horizontale balmachine 5 Draden Rijmdraad
| Cycle: | 110s |
|---|---|
| Guarantee: | 1 Year |
| Bale Weight: | 500-600kg |
Elektrische Motor Semi-automatische Papierbalenpers met 160YCY2 Pomp voor Industriële Kartonnen Balen
| System Pressure: | 12.5 Mpa |
|---|---|
| Feed Hopper Size: | 2200*1120*1300mm |
| Automatic Grade: | Semi-automatic |

