Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ horizontal cardboard baler ] bij elkaar passen 215 producten.
Hydraulische Hooipersmachine voor Papierafval Plastic Riem van Losse Materialen
| Motor: | 55+15 kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| kleur: | Op maat |
PLC Hydraulische Hooipersmachine voor Papierafval
| Naam: | Horizontale Document Persmachine |
|---|---|
| Materiaal: | Pas aan |
| Aandrijving: | Hydraulisch |
Automatische riemen hydraulische balenpers voor PET-flessen
| Naam: | Horizontale papierbalermachine |
|---|---|
| Materiaal: | Aanpassen |
| Rijden: | Hydraulische |
Automatische OEM 250T Hydraulische Schroothooipers
| Productnaam: | De horizontale Hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
Hand neem 2500kg-de Machine van de de Bundelpers van het Ijzerschroot op
| Productnaam: | Zware hydraulische pers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 2000 ton |
Dubbele de Hooipersmachine van het Cilinder1800kg Hydraulische Schroot
| Productnaam: | De Pers van het staalmetaal |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 2000 ton |
90kw automatische Hydraulische Metaalschroot het In balen verpakken Machine
| Productnaam: | Hydraulische pers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
Dubbel Hydraulisch het Schroothooipers/Staal/Aluminium/Metaal van de Actiecompressie
| Productnaam: | Schroothooipers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
Halfautomatische Handpers60kw Schroot het In balen verpakken Machine voor Afval
| Productnaam: | De pers van het afvalmetaal |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
de Schrootpers van 60kw 250t voor de Trommel/het Aluminiumblikken van het Afvalmetaal
| Productnaam: | Het aluminium blikt Persmachine in |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Voltage: | 380V, Aangepaste 50HZ, |

