Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ horizontal cardboard baler ] bij elkaar passen 215 producten.
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500*2000*1200 (mm) |
Y82-25F Hydraulische verticale balermachine met een kracht van 250 ton en een drukvak van 1000*800*1500 mm
| Modelnummer: | Y82-25F |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Strokarton Horizontale het In balen verpakken Machine Semi Automatische Handriem
| Gedreven Type: | Hydraulische |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 100 ton |
| Systeemvoltage: | 31.5 MPa |
52.5KW horizontale Persmachine
| Perstribunegrootte: | 1900*1120*1300mm |
|---|---|
| De Grootte van de voervultrechter: | 2200*1120*1300mm |
| BAALgrootte: | (0-1200) *1120*1300mm |
Papierafval en Huisdierenmachine van de Flessen52.5kw de Horizontale Pers
| Perstribunegrootte: | 1900*1120*1300mm |
|---|---|
| De Grootte van de voervultrechter: | 2200*1120*1300mm |
| BAALgrootte: | (0-1200) *1120*1300mm |
280 Ton Scrap Baling Machine Fully Automatische Blijkende Pers
| Productnaam: | Hydraulische Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 280 ton |
Het Schroot van Y81QF 280 Ton Full Automatic Recycling 350KG het In balen verpakken Machine
| Productnaam: | Hydraulische Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 280 ton |
Plc ControlePapierafval het In balen verpakken Machine 125 Ton
| Productnaam: | Hydraulische Pers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 125 ton |
Hoofdcilinder Eén of twee schrootcompressor Machine uw sleutel tot gladde en snelle schrootcompressie
| Nominal Thrust: | 2500 KN |
|---|---|
| Condition: | New |
| Operation Method: | Automatic, Remote Control Operation |
Semi Automatische Plastic Papierafval het In balen verpakken Machine met het Hand Vastbinden
| macht: | 15KW~37kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Vultrechtergrootte: | 2000*900MM |

