Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic scrap shear ] bij elkaar passen 545 producten.
Hydraulische Pers 2000 Ton Type 380V 700*700 Mm van de Schrootpers
| naam: | Schrootpers |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulische aandrijving |
| Voltage: | 380V, 50HZ, Aangepast |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Press Machine with 3000*2500*1200mm Press Box and 600*600mm Bale Size
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 3000*2500*1200 (mm) |
Hydraulische Schrootmolen
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Nominale kracht: | 400Tons ~4500Tons |
| Gedreven type: | Hydraulisch |
Hydraulische Krokodillescheerbeurt met de Grootte Aangepaste Lengte van het Krachtblad 600 Mm
| macht: | 15 kW |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 120 ton |
| Scherpe snelheid: | 8 - 12 keer/min |
De Machinecontrole van de schroot Automatische die Scheerbeurt door Grabber-Kraan wordt uitgevoerd
| Capaciteit: | 8-12ton per uur |
|---|---|
| Motor: | 110KW |
| scheerbeurttijd: | 2-3 keer/min |
31.5 Mpa Schrootscheerbeurt voor Rebar 6 van de Staalplaat Keer Elke Min Snelheid
| Hoekige Scheerbeurt: | 4 graden |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 120Tons ~ 500Tons |
| Worktablehoogte: | 780mm |
Hooipers van het 315 Cilinder de Hydraulische Schroot 315 Ton die Kracht Kubusvormig Blok in balen verpakken
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8.0 - 9.5 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 600- 1000kg |
Hydraulische Aandrijvingsschroot het Scheren Lengte 800mm van het Machineblad 18,5 KW Geschatte Machts
| Nominaal vermogen: | 18.5 kW |
|---|---|
| Scherpe Specificaties: | 55*55mm |
| Scherpe snelheid: | 5 - 8 keer/min |
Op zwaar werk berekend PLC van het de Machineschroot van de Guillotinescheerbeurt van het het Staalkoper het Aluminiummetaal
| Product Nmae: | Brugscheerbeurt |
|---|---|
| Hydraulisch Systeemdruk: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
Y81K-400 Scrap Metal Hydraulic Baling Machine with 600x600mm Bale Size 400-700kg Bale Weight and 135Kw Motor
| Model nr.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Type: | Hydraulische schroefschaar |
| Automatisering: | Semi-automatisch |

