Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic scrap shear ] bij elkaar passen 545 producten.
Hydraulische Machine 400 van de Schrootpers Ton Car Frame
| Productnaam: | Schrootpers |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Baal die wijze lossen: | Het zij ontslaan |
125KN de Scheerbeurt Vierkant Blad die van de drukschroot Hydraulisch Gedreven Type snijden
| Nominale Kracht: | 800KN |
|---|---|
| Bladlengte: | 400mm |
| Maximum Drukkracht: | 125kN |
Autoschrootscheerbeurt/Hoogte Om metaal te snijden 300mm van de Schrootmachine
| Toepassing: | Schrootscheerbeurt |
|---|---|
| scheerbeurthoogte: | 300mm/420mm |
| Motor: | 110KW |
Dubbele de Hooipersmachine van het Cilinder1800kg Hydraulische Schroot
| Productnaam: | De Pers van het staalmetaal |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 2000 ton |
OEM 250 Ton Hydraulic Scrap Baler Machine Automatisch voor Metaal
| Productnaam: | Persmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
120 - 500 van de Schrootscheerbeurt van de Staalsnijder van het het Blad Scherende Ton Schroot/900mm
| macht: | 15KW~44kW |
|---|---|
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
| Scheerbeurtspecificaties: | Staalplaat 400*40 |
Schrootstaal Automatische het Scheren het Bladlengte 1400mm van de Machine Hoge Capaciteit
| scheerbeurttijd: | 2-4 keer/min |
|---|---|
| Motor: | 55kw*2 |
| spanning: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
Horizontale Schrootscheerbeurt met het Voeden van Transportband 1200mm Bladlengte
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Perstribunegrootte (L*W*H) mm: | 2400*1400*1985 |
| elektrisch: | 380v/3HP 50HZ |
Eenvoudige Mobiele het Schrootscheerbeurt van het Controle Hydraulische Metaal voor Schrootraad 10 - 15 Ton
| Nominale Kracht: | 120Tons ~500Tons |
|---|---|
| gedreven: | Hydraulische |
| Perstribunegrootte (L*W*H): | 5000*1500*900mm |
WS-630 Hydraulische scheren met 8-12t/h Productievermogen 135kw Vermogen en horizontale structuur
| Max Cutting Force: | 6300 kN |
|---|---|
| Meslengte: | 1400 mm |
| Productie: | 8-12T/H |

