Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic scrap shear ] bij elkaar passen 545 producten.
Automatische Hydraulische 3p-Schrootscheerbeurt voor Metaal Recyclingsinstallatie
| Naam: | Horizontale automatische scherende machine |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Bladlengte: | 1400 mm |
De hydraulische Mechanische Machine van de het Metaalscheerbeurt van het Zaag Krokodilleblad
| Type: | Scherende Machines, Hydraulische, Om metaal te snijden machines |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Model: | Q43-630 |
1600t schrootauto die het Hydraulische Materiaal van de Brugscheerbeurt scheren
| Product Nmae: | Brugsnijmachine |
|---|---|
| Hydraulisch systeemdruk: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
Blauwe Hydraulische de Brug van het Afvalmetaal het Scheren Machineq91y Reeks
| Product Nmae: | Het materiaal van de brugscheerbeurt |
|---|---|
| Hydraulisch systeemdruk: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
WS-500 Hydraulisch aangedreven galerijscheer met 6-8t/h productiesnelheid en 90kw vermogen voor de verwerking van metaalschroot
| Max Cutting Force: | 5000kN |
|---|---|
| Meslengte: | 1400 mm |
| Productie: | 6-8t/h |
Q15B-3150 Gantry Scrap Plate Shear Machine met 315 ton maximale scheerkracht 1200 mm bladlengte en hydraulisch aangedreven
| Model-NR.: | Q15B-3150 |
|---|---|
| Maximale scheerkracht: | 315 (ton) |
| Bladlengte: | 1200 mm |
Semi Automatische PLC van de Schrootmachine Beschikbare Controle Om metaal te snijden 15KW ~ 44kW
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 120Tons ~500Tons |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
Hydraulische Schrootscheerbeurt/de Pers van de Schrootauto
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 400Tons ~1250Tons |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
De aangepaste Scheerbeurt van het het Metaalschroot van de Brugscheerbeurt Hydraulische voor Sectiestaal
| Productnaam: | De Scheerbeurt van het metaalstaal |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Functie: | Afvalmetaal het Scheren |
26MPa de hydraulische van het de Persaluminium van de Schrootpers Dringende Machine
| Productnaam: | Hooipersmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Voorwaartse Blijken |
| Nominale Duw: | 2500 KN |

