Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ scrap metal cutting machine ] bij elkaar passen 322 producten.
Hydraulische Krokodille Scherende Machine 250 van het Typemetaal Ton Crocodile Shear
| Productnaam: | Hydraulische Krokodilscheerbeurt |
|---|---|
| Maximale mesopening: | 440 mm |
| Max. snijkracht: | 250 Ton |
300mm Horizontale Binnenlandse Schrootscheerbeurt
| Scheerbeurthoogte: | 300mm |
|---|---|
| Scheerbeurttijden: | 2-3 keer per minuut |
| Macht: | 45KW*2 |
630 Ton Automatische 15t/H-de Machineodm van de Metaalscheerbeurt
| Naam: | Containerscheerbeurt |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Bladlengte: | 1400 mm |
WS-630 Schrootmetalen baler scheermachine met 630 ton maximale snijkracht 1400 mm lemlengte en 8-12 ton per uur productiesnelheid
| Model-NR.: | Ws-630 |
|---|---|
| Type: | Hydraulische schroefschaar |
| Automatisering: | Automatisch |
WS-630 Model Portaal Schaar met 6300KN Max Snijkracht en 1400mm Meslengte voor Schrootmetaalverwerking
| Modelnr.: | Ws-630 |
|---|---|
| Type: | Schrootontvezelmachine |
| Automatisering: | Automatisch |
Verticale PLC de Persmachine van de Controle Hydraulische Briket voor Schroot
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| macht: | 18.5KW~45kW |
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
De hydraulische Scharen Q91Y-500 van de Aandrijvings Op zwaar werk berekende Schroot
| Product Nmae: | Brugscheerbeurt |
|---|---|
| Hydraulisch Systeemdruk: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
Hydraulische horizontale schrootmetalen scheermachine met PLC-besturing en afstandsbediening
| Verrichtingsmanier: | PLC-besturing met afstandsbediening |
|---|---|
| Oorsprong: | Jiangsu China |
| Operatiemodus: | PLC volledig automatisch |
630 ton vermogen-1250 ton portaalscherm ultieme oplossing voor het snijden van schrootstaal
| Automation: | Automatic PLC With Remote Control |
|---|---|
| Control Method: | PLC Auto-Control |
| Machine Size: | 12500*2750*4700 Mm |
Q91y 500 Ton de Hydraulische van de Schrootscheerbeurt Snijmachine
| Product Nmae: | Brugscheerbeurt |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |

