Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ scrap metal cutting machine ] bij elkaar passen 322 producten.
Automatische Hydraulische Oem van de de Scheerbeurt Recyclerende Machine van de Afval630t Schroot
| Product Nmae: | Brugscheerbeurt |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
Tiger Type Scrap Metal Shear-van het Staalpijp/Aluminium Profiel/3150KN 37 KW
| Toepassing: | Scherp van het Staalpijp/Aluminium profiel |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Max.Cutting Kracht: | 3150KN |
Verre de Brugscheerbeurt Om metaal te snijden van het schrootstaal voor 500t
| Product Nmae: | Brugscheerbeurt |
|---|---|
| Hydraulisch systeemdruk: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
500t hydraulische Zware Scheerbeurt Recyclingsmachines met Deurdekking
| Product Nmae: | Recyclerende machine |
|---|---|
| Hydraulisch systeemdruk: | Hydraulisch |
| Functie: | De Scheerbeurt van het afvalmetaal |
7.5kw de hydraulische Machine van de het Metaalscheerbeurt van het Krokodilschroot Krokodille
| Type: | Scherende Machine |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Model: | Q43-630 |
148kw hydraulische Schrootpers
| Hoofdcyl. Kracht: | 500 ton |
|---|---|
| Gewicht van baal: | 700~2000 kg |
| Grootte van baal: | 700*700 W×H/mm |
WS-630 horizontale schroot snijmachine met 6300 kn maximale snijkracht 1400 mm lemmenlengte en 8-12t/h productie snelheid
| Model-NR.: | Ws-630 |
|---|---|
| Max Cutting Force: | 6300 kN |
| Bladlengte: | 1400 mm |
55kw ISO-Roestvrij staal 1500mm Scheerbeurt van de Bladschroot
| Type: | Scherende Machines, Hydraulische, Om metaal te snijden machines |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Bladlengte: | 1500mm |
WS-315-model scheren met 3150 kn maximale snijkracht en 800 mm lemlengte voor het verwerken van metaalschroot
| Modelnr.: | WS-315 |
|---|---|
| Max Cutting Force: | 3150 kN |
| Meslengte: | 800 mm |
Groene de Hoge Machtsverrichting die van Briquetter 45kw van de Schrootspaander regelmatig werken
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| macht: | 45kW |
| Operation System: | PLC |

