Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ scrap metal cutting machine ] bij elkaar passen 322 producten.
WS-500 Horizontale Schrootmetaalschaarmachine met 5000kn Maximale Snijkracht en 1400/1600mm Bladlengte
| Model-NR.: | WS-500 |
|---|---|
| Type: | Schrootontvezelmachine |
| Automatisering: | Automatisch |
Hydraulische de Machineauto Om metaal te snijden van het Koperschroot die in Balen wordt gedrukt
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 400Tons ~1250Tons |
| Automatische Grade: | Automatische |
De vierkante Scheerbeurt van het Blad Hydraulische Schroot/Staal Scherende Machine 900mm Blad
| Max. Scherpe Kracht: | 4000kN |
|---|---|
| Hoekige Scheerbeurt: | 5 graden |
| Worktablehoogte: | 700mm |
PLC de Machine van de Schrootpers voor Automobiele Recyclingsinstallatie
| Scheerbeurthoogte: | 300mm |
|---|---|
| Scheerbeurttijden: | 2-3 keer per minuut |
| Macht: | 45KW*2 |
WS-500 Horizontale Schrootmetaalschaarmachine met een maximale snijkracht van 5000 kN, een bladlengte van 1400/1600 mm en een productiecapaciteit van 6-9 ton/uur
| Model-NR.: | WS-500 |
|---|---|
| Max Cutting Force: | 5000kN |
| Bladlengte: | 1400/1600 mm |
WS-315 Horizontale schrootmetalen scheermachine met 3150 kn maximale snijkracht, 800 mm lemlengte en 3-5t/h productiesnelheid
| Model-NR.: | WS-315 |
|---|---|
| Max Cutting Force: | 3150 kN |
| Bladlengte: | 800 mm |
WS-400 Hydraulische schrootknip met een maximale snijkracht van 4000 kN, een bladlengte van 1400 mm en een productiecapaciteit van 4-6 ton/uur
| Max Cutting Force: | 4000KN |
|---|---|
| Bladlengte: | 1400 mm |
| Productie: | 4-6T/H |
WS-500 Hydraulische Schrootschaar met Horizontale Structuur voor Hoge Output Schrootverwerking
| Max Cutting Force: | 5000kN |
|---|---|
| Meslengte: | 1400 mm |
| Productie: | 6-8t/h |
Grote schuifkracht zware schrootmetalen schaar machine Q91-1000
| Control Method: | PLC with remote control |
|---|---|
| Press box size: | 8000*2000*1200mm |
| blade length: | 2100mm |
Machine Om metaal te snijden van het sterkte de Hydraulische Schroot Horizontaal voor Afvalauto
| Modelnummer: | HBS |
|---|---|
| spanning: | 25 /31.5Mpa |
| Geschatte snelheid: | 1480 t/min |

