Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ cardboard baler machine ] bij elkaar passen 281 producten.
Y82-400 Hydraulische Verticale Balenpers
| Model-NR.: | Y82-400 |
|---|---|
| Automatisering: | Halfautomatisch |
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
PLC de Machine van de Schrootpers voor Automobiele Recyclingsinstallatie
| Scheerbeurthoogte: | 300mm |
|---|---|
| Scheerbeurttijden: | 2-3 keer per minuut |
| Macht: | 45KW*2 |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500*2000*1200 (mm) |
Y81K-315 Hydraulic Waste Metal Baling Machine with 315 Ton Force 3500x3000x1200mm Press Box and 600-900Kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 3500*3000*1200 (mm) |
Y82-serie Vier kolommen verticale persmachine 1 jaar garantie
| Model-NR.: | Y82-25F |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Verticale de Hooipersmachine van de Huisdierenfles/de Hydraulische Machine van de Baalpers
| formaat: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 25Tons |
| Perstribunegrootte (L*W*H): | 980*430*1400mm |
75 - 110KW de hydraulische Draagbare Kartonpers met 360 Graadomwenteling grijpt vast
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
| macht: | 260HP |
Automatische Schroot het In balen verpakken Machine Hoge Veiligheid Horizontale 3400*2100*3500mm
| Hoofdmachinegrootte: | 3400*2100*3500mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| macht: | 15KW |
Stro en Document Persmachine met Kleine Voetafdruk 120KN 2,2 kW Machts
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |
|---|---|
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
| macht: | 2.2 kW |
Semi Automatische Plastic Papierafval het In balen verpakken Machine met het Hand Vastbinden
| macht: | 15KW~37kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Vultrechtergrootte: | 2000*900MM |

