Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ cardboard baler machine ] bij elkaar passen 281 producten.
ISO 21.5Mpa 160 van de Verticale Perston Machine voor de Doekzakken van het Kartonafval
| formaat: | 2060*1760*5900 mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 160 ton |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Doek die Verticale Persmachine voor het Hoge rendement van Wattengarens verpakken
| Machine grootte: | 2060*1760*5900mm |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 22 kW |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
De aangepaste Machine van de Kleuren Hydraulische Hooipers voor de Materialen van het Kompresafval
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| spanning: | 21.5 Aangepast Mpa, |
Horizontaal Document Persmachine Hand het Vastbinden Transportband het Voeden Materiaal
| Systeemdruk: | 25Mpa |
|---|---|
| Automatische Grade: | halfautomatisch, automatisch |
| kleur: | Op maat |
Groene de Compressor Automatische Horizontale Pers van het Afvalkarton
| Naam: | HPM-Persmachine |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Automatisch |
Hoofdcilinder Eén of twee schrootcompressor Machine uw sleutel tot gladde en snelle schrootcompressie
| Nominal Thrust: | 2500 KN |
|---|---|
| Condition: | New |
| Operation Method: | Automatic, Remote Control Operation |
630ton Extrusion Force Metal Scrap Baler De ultieme keuze voor horizontale baling behoeften
| Cycle Time: | 110 Seconds |
|---|---|
| Extrusion Force: | 630ton |
| Condition: | New |
Hoofdcilinder Een of Twee Recycling Persmachine met Perskist Afmeting 2000*1400*900 mm
| Extrusion Force: | 630ton |
|---|---|
| Main Cylinder: | One Or Two |
| Power Source: | Electricity |
200t van de het Metaalpers van het automatische Controleafval Hydraulische de Persmachine 50HZ
| Productnaam: | Hydraulische Persmachine |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 ton |
280 Ton Scrap Baling Machine Fully Automatische Blijkende Pers
| Productnaam: | Hydraulische Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 280 ton |

