Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ cardboard baler machine ] bij elkaar passen 281 producten.
Y82-250 Hydraulisch van het de Machine Verticaal Metaal van de Schrootpers Papierafval 1500*900mm
| Productnaam: | de hydraulische machine van de baalpers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
Het afvalmetaal ontslaat Verticale Hydraulische het Samenpersenpers van de Persmachine
| Productnaam: | Verticale Hydraulische Pers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
315 Ton Hydraulic Vertical Baler Machine 60 kW Plastic Papierafval
| Productnaam: | Multifunctionele Verticale Pers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 Ton |
De verticale van de de Persmachine van het Losse MaterialenPapierafval Grotere Dichtheid Y82 - 200Q
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
21.5Mpa de Machine van de Papierafvalpers
| Productnaam: | Het afval blikt Hooipersmachine in |
|---|---|
| Nominale kracht: | 12Tons |
| Gebruik: | KompresPapierafval |
Van het de Machinepak van de Papierafval de Verticale Pers Losse Materialen 200 Ton Nominale Kracht
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
Y82-25F Hydraulische verticale balermachine met een kracht van 250 ton en een drukvak van 1000*800*1500 mm
| Modelnummer: | Y82-25F |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Grotere Dichtheid 160 van de Verticale Perston Machine/Industriële Kartonpers
| formaat: | 2060*1760*5900 mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 160 ton |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Y82-160ton Hydraulische Verticale Balenpers Machine
| Model-NR.: | Y82-160 |
|---|---|
| Schroef: | Enkele schroef |
| Automatisering: | Niet Automatisering |
Kleine de Machine Handverrichting van de Machts Verticale Pers voor Verschillend Soortenmateriaal
| formaat: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |

