Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ cardboard baler machine ] bij elkaar passen 281 producten.
Plc ControlePapierafval het In balen verpakken Machine 125 Ton
| Productnaam: | Hydraulische Pers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het automatische Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 125 ton |
630 Op zwaar werk berekende Hydraulische de Aandrijvings Semi Automatisch van Ton Scrap Metal Baling Machine
| Productnaam: | metaal het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 630 Ton |
| Macht: | 100.9kw |
Hydraulisch aangedreven papierbalermachine met 50-100 ton compressie kracht en PLC-besturing voor efficiënt afvalbeheer
| Power Source: | Electric Motor |
|---|---|
| System Pressure: | 12.5 Mpa |
| Control System: | PLC Control |
Verticaal Metaalschroot het In balen verpakken Machineafval Plastic 250 Ton Hydraulic Drive
| Productnaam: | metaalschroot het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
De Persmachine van het huisvuilPapierafval/Verticale het Kartonpers van de Compressorsupermarkt
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| Nominale Kracht: | 25 ton |
De Cilinderdocument van de typeolie Hooipersmachine zonder Stichtings Plastic Steun
| Toepassing: | Geweven Zakken, document |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| macht: | 22kW |
Verschillende Druk Verticale het In balen verpakken Machine Veilige Hand Gemakkelijke Verrichting
| formaat: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |
Verticale Losse Hydraulische Hooipersmachine voor Papierafval Grotere Dichtheid
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
25 Ton Document Hooipers bouwde Gebonden Kabinet in vastmaakt Vooraf ingestelde Groeven 1440 r/min
| Naam van het product: | Pb-Supermarktdocument Pers |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Nominale Snelheid: | 1440 r/min |
Krat de Plastic Horizontale het In balen verpakken Beschikbare Verrichting van de Machinedrukknop
| Automatische Grade: | Halfautomatische Automatisch |
|---|---|
| macht: | 15KW~37kW |
| Gedreven Type: | Hydraulische |

