Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic baling press ] bij elkaar passen 470 producten.
Hydraulische het Registreerapparaatdiesel van de Aandrijvings Draagbare Pers 220 - 300 HP 75 - 110KW
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
|---|---|
| De eerste druk van Klassencylindernominal: | 1000KN*3 |
| Werkdruk (MPa): | 21.5 (opkomst system6Mpa) |
Hooipers van het 315 Cilinder de Hydraulische Schroot 315 Ton die Kracht Kubusvormig Blok in balen verpakken
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8.0 - 9.5 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 600- 1000kg |
Dubbele de Hooipersmachine van het Cilinder1800kg Hydraulische Schroot
| Productnaam: | De Pers van het staalmetaal |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Handoogst |
| Hoofdcyl.force: | 2000 ton |
De draagbare Machine van de Schrootpers/de Hooipersmachine 315 Ton dwingt Kubusvormige Blokcilinder
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 8.0 - 9.5 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 600- 1000kg |
1000 van de Hydraulische de Machine Dubbele Hoofdton Cilinder van de Schroothooipers
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 25 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 1300- 1900kg |
PLC van de de Hooipersmachine van de huisdierenfles Controle die Lossend ISO9001 ontslaat
| Nominaal vermogen: | 7.5 kW |
|---|---|
| productietarief (staal): | 0.4 - 0.8 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 15 - 30 kg |
De eenvoudige PLC van de Onderhouds Hoge Betrouwbaarheid Draagbare Pers van de Controle Hydraulische Aandrijving
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Plc Controle Hydraulisch het In balen verpakken Materiaal die Lossend Hoge snelheid ontslaan
| Nominaal vermogen: | 7.5 kW |
|---|---|
| productietarief (staal): | 0.4 - 0.8 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 15 - 30 kg |
De hydraulische Verticale Volledige Specificatie van de Hooipersbovenkant Opgezette Cilinder
| formaat: | 1550*1850*3800mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |
Het Schroothooipers van 45 KW Hydraulische/Document Hooipersmachine Geschatte Snelheid Met geringe geluidssterkte 980 T/min
| Systeemdruk: | 25Mpa |
|---|---|
| Automatische Grade: | Halfautomatische Automatisch |
| kleur: | Op maat |

