Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic baling press ] bij elkaar passen 470 producten.
125 Ton Scrap Aluminum Waste Metal de Machine van de Hooiperspers
| Naam: | Mini Aluminum Baler |
|---|---|
| Materiaal: | Schroot (ijzer, koper, aluminium, roestvrij staal, enz.) |
| Aandrijving: | Hydraulische aandrijving |
De horizontale Hydraulische Machine van de Schroothooipers voor Aluminium Hoge Nauwkeurigheid
| NNominalkracht: | 63Tons ~500Tons |
|---|---|
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
De verschillende van de de Flessenhooipers van het Kleuren Hydraulische Huisdier Handcontrole om Verpakkingsblok
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 0.5 - 1.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 30-50KG |
250 Ton Single Cylinder Scrap Baling Gecontroleerd PLC van de Persmachine
| Naam: | Metaalpers |
|---|---|
| Materiaal: | Schroot |
| Aandrijving: | Hydraulisch |
Y82-200 Hydraulische Verticale Persmachine
| Model-NR.: | Y82-200 |
|---|---|
| Aangepast: | Aangepast |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Ontsla Type Hydraulisch het In balen verpakken Materiaal 400*400mm de Hoge snelheid van de Baalgrootte
| Hoofdmachinegrootte: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| perstribunegrootte: | 1600*1200*800mm |
| baalgrootte: | 400*400mm |
De automatische van de de Persmachine 22KW van het Metaalschroot Hydraulische Gedreven Hooipers
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch, Elektrisch |
| voorwaarde: | Nieuw |
Ontsla Type Hydraulische het In balen verpakken Machine voor Staalfabrieken Recyclerend de Industrie
| Hoofdmachinegrootte: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| perstribunegrootte: | 1600*1200*800mm |
| baalgrootte: | 400*400mm |
Y81K-400 Scrap Metal Hydraulic Baling Machine with 600x600mm Bale Size 400-700kg Bale Weight and 135Kw Motor
| Model nr.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Type: | Hydraulische schroefschaar |
| Automatisering: | Semi-automatisch |
PLC-gestuurde hydraulische papierbalenpers met invoertrechterafmetingen 2200*1120*1300 mm voor semi-automatische papierafvalrecycling
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Green |

