Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic baling press ] bij elkaar passen 470 producten.
250kg de hydraulische Machine van de het Schrootpers van Hooipersce ISO 380v
| Productnaam: | De horizontale Hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
25MPa de Baalgrootte 800*700mm Goedgekeurde ISO9001 van de Werkdruk Draagbare Pers
| Toepassing: | Schroot |
|---|---|
| Werkdruk (MPa): | 21.5 (opkomst system6Mpa) |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
De Persmachine van het roestvrij staal Hydraulische Schroot/de Machine van de Opkomsthooipers
| Grootte (L*W*H): | 5300*4200*3200mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 2000*1700*1000mm |
| baalsiza (W*H): | 500*500mm |
Het afvalmetaal ontslaat Verticale Hydraulische het Samenpersenpers van de Persmachine
| Productnaam: | Verticale Hydraulische Pers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
Verpakkingsmachine voor aluminiumschroot
| Sollicitatie: | metaalschroot |
|---|---|
| Nominale kracht: | 500 ton ~600 ton |
| Gedreven type: | Hydraulisch |
Van de het Huisdierenfles van de omzetdoos de Hooipersmachine voor Papierafvalkunststoffen
| Naam van het product: | HP-Reeks van Horizontaal Document/Plastic Pers |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
Automatische Schrootpers die Hooipersmachine voor Recyclerende Industrie blijken
| Naam: | De Machine van de schrootpers |
|---|---|
| Toepassing: | Recycling van afvalmetaal in balen |
| Controle systeem: | PLC+Remote Controle |
Dalongkai Y81K-400 400 Ton Hydraulic Scrap Press Machine with 4000x3500x1300mm Press Box for Metal Recycling
| Model nr.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 400 Ton |
| Druk op de boxgrootte: | 4000*3500*1300 (mm) |
De Cilinderdocument van de typeolie Hooipersmachine zonder Stichtings Plastic Steun
| Toepassing: | Geweven Zakken, document |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| macht: | 22kW |
25 Ton Document Hooipers bouwde Gebonden Kabinet in vastmaakt Vooraf ingestelde Groeven 1440 r/min
| Naam van het product: | Pb-Supermarktdocument Pers |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Nominale Snelheid: | 1440 r/min |

