Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ hydraulic baling press ] bij elkaar passen 470 producten.
250t hydraulische van de de Hooipersmachine van het Afvalmetaal het Metaal Recyclerende Industrie
| Naam: | Hydraulische metalen balenpers |
|---|---|
| Materiaal: | Afvalmetalen (ijzer, koper, aluminium, roestvrij staal, enz.) |
| Aandrijving: | Hydraulische aandrijving |
200T PLC Machine van de Controle de Automatische Hydraulische 380V Hooipers
| Productnaam: | Afvalmetaal het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 Ton |
De handmachine van de het Schrootpers van de Klepcontrole/Hydraulische Schroothooipers
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 1.5 - 2.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 120 - 170kg |
Verticale de Hooipers Semi Automatisch van het schrootaluminium
| Productnaam: | Verticale Schrootpers |
|---|---|
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
| Perstribunegrootte: | 2200*1100*2000 mm |
Semi Auto Textieldocument Plastic Metaal Horizontale Hooipers
| Naam: | Horizontale het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
Semi Automatische Hydraulische Schroothooipers met Plc Controle 21.5mpa Y81t - 200
| Voltage:: | aangepast 21.5Mpa, |
|---|---|
| baalgewicht (staal): | 300-500Kg |
| Het verschepen gewicht: | Approx.15 ton |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Press Machine with 3000*2500*1200mm Press Box and 600*600mm Bale Size
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 3000*2500*1200 (mm) |
250 Ton Hydraulic Scrap Baling Press Afval Rrecycling Eequipment
| Productnaam: | De Pers van het aluminiumschroot |
|---|---|
| Afzetmethode: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
Y81-630 Horizontale van het de Machine Hydraulische Aluminium van de Schrootpers het Metaalhooipers
| Productnaam: | metaal het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 630 Ton |
| Grootte van voerdoos: | 3500*3000*1300 mm |
Hydraulische Schrootdocument Hooipersmachine 12,5 Mpa Systeemdruk ISO9001
| Nominale Kracht: | 25 ton |
|---|---|
| spanning: | 21.5 Aangepast Mpa, |
| Automatische Grade: | Automatische |

