Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ plastic baling press ] bij elkaar passen 229 producten.
De demonterende Machine van de Baalbreker met Tang leidt de Veranderlijke Trekkracht van 600KN
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 600KN |
| macht: | 55KW |
Y82-315 Hydraulische verticale balenmachine met een kracht van 315 ton en een geautomatiseerde besturing voor het balen van afvalpapier
| Model-NR.: | Y82-315 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
25 ton hydraulische druk aandrijving verticale baler machine met aanpasbare balen grootte voor afvalpapier en plastic flessen
| Model-NR.: | Y82-25 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Verplaatsbare installatie Hydraulische papierbalingpress met knopbeheersing en 12,5 Mpa systeemdruk
| Power: | 2.2 KW |
|---|---|
| Feed Hopper Size: | 2200*1120*1300mm |
| Power Source: | Electric Motor |
50-100 Ton Hydraulische Papierbalenpers met Elektrische Motor voor Semi-automatische Industriële Papierrecycling
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Pump: | 160YCY*2 |
| Power: | 2.2 KW |
Hydraulische verpakkingspers voor papier met een drukkracht van 50-100 ton 2200*1120*1300 mm Voedingshoper en semi-automatische werking
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Power: | 2.2 KW |
| Pump: | 160YCY*2 |
630 Ton Scrap Aluminum Iron Copper het In balen verpakken Machinepers Recycling
| Productnaam: | metaal het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 630 Ton |
| Macht: | 100.9kw |
Y82-315 Papierafvalpers, Plastic Filmpers Hydraulische Gedreven Recyclingsverticaal
| Productnaam: | Multifunctionele Verticale Pers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
60kw hoog - Capaciteit van de de Persmachine van het dichtheids de Hydraulische Metaal 6-12 Balen per Uur
| Perstribunegrootte: | 2500*2000*1000mm |
|---|---|
| BAALgrootte: | 400*400mm |
| Capaciteit: | 6-12 balen per uur |
De hydraulische OEM van het Afvalaluminium 200T Machine van de Schrootpers
| Productnaam: | hydraulische het in balen verpakken machine |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 Ton |

