Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ plastic baling press ] bij elkaar passen 229 producten.
Y82-100 Geautomatiseerde hydraulische verticale baler van 100 ton voor het balen van papier en kunststof
| Modelnummer: | Y82-100 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 100 ton |
| grootte van de persdoos: | 1100*700*1600 (mm) |
Y82T-100 Vertical Balenmachine 100 Ton Roestvrij Staal met Aanpasbare Balenmaat voor Recycling
| Model-NR.: | Y82T-100 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
De Machine van de de Baalbreker van het Recylingsmetaal in Staalfabriek, Aangepast Voltage
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 2500KN |
| macht: | 30kw |
Eenvoudige Hulpmateriaal/Baalbrekermachines voor de Decompositie HC85-1250A van het Staalblok
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 1250KN |
| macht: | 30kw |
De grote Horizontale Hulpmateriaal/van de Grepenbaal Trekkracht 3000KN 50KW van de Brekermachine
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 3000KN |
| macht: | 50kw |
Metalen schrootbalenbrekerapparatuur
| Sollicitatie: | Schrootbaal gebroken |
|---|---|
| Trekkracht: | 3000 kN |
| Stroom: | 50 kW |
De hydraulische Hulptang van de de Brekermachine van de Materiaalbaal leidt Veranderlijk voor Zakstuk
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 600KN |
| macht: | 22kW |
Demonterend Hulp de Brekermachine van de Materiaalbaal met Tang leid Veranderlijk
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 600KN |
| macht: | 22kW |
De aangepaste Hulpbreker van de Materiaalbaal voor Kringloopzakstuk apart
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 3000KN |
| macht: | 50kw |
Het demonteren leidt de Hulpbreker van de Materiaalbaal met Tang de Veranderlijke Trekkracht van 600KN
| Toepassing: | Gebroken schrootbaal |
|---|---|
| Trekkracht: | 600KN |
| macht: | 22kW |

