Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ plastic baling press ] bij elkaar passen 229 producten.
SGS Hydraulische Horizontale het In balen verpakken Machine Semi Automatisch
| Naam: | De Machine van de blokpers |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
Y82-250 Hydraulisch van het de Machine Verticaal Metaal van de Schrootpers Papierafval 1500*900mm
| Productnaam: | de hydraulische machine van de baalpers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
Hydraulische aandrijving afvalpersmachine 75kW vermogenstype voor afvalbeheer
| Discharge Method: | Turn The Bale Forward |
|---|---|
| Power: | 75kW |
| Power Type: | Hydraulic Drive |
280 Ton Scrap Baling Machine Fully Automatische Blijkende Pers
| Productnaam: | Hydraulische Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lossen: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 280 ton |
50 Ton Cardboard Press Horizontal Baling-Machine
| Naam: | HPM-Persmachine |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Automatisch |
Automatische balermachine voor schroot van staal 380V met een productiviteit van 7-15 bale/uur
| Toepassing: | Hooipersschroot |
|---|---|
| Spanning: | 380V/3P 50Hz |
| Verrichtingsmethode: | Automatische, Afstandsbedieningverrichting |
Y82-serie Vier kolommen verticale persmachine 1 jaar garantie
| Model-NR.: | Y82-25F |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Aluminium 2mm Horizontale het In balen verpakken van 74KW Machine
| Model: | Dbm-250 |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische Rang: | Automatisch |
Ce 150 Machine van de de Perspers van het Druk de Horizontale Karton
| Naam: | Plastic Pers |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
Dubbel Hydraulisch het Schroothooipers/Staal/Aluminium/Metaal van de Actiecompressie
| Productnaam: | Schroothooipers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |

