Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ plastic baling press ] bij elkaar passen 229 producten.
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500*2000*1200 (mm) |
Hydraulische Aandrijvings volledig Automatische Horizontale Pers 55 KW Hoog Productietarief
| Gedreven Type: | Hydraulische |
|---|---|
| Hoofdcyl. Kracht: | 100 ton |
| Systeemvoltage: | 31.5 MPa |
Horizontaal Document Persmachine Hand het Vastbinden Transportband het Voeden Materiaal
| Systeemdruk: | 25Mpa |
|---|---|
| Automatische Grade: | halfautomatisch, automatisch |
| kleur: | Op maat |
Het Papierafval van de knoopcontrole Het In balen verpakken Machine voor Winkelcomplex met Twee Speldstop
| macht: | 2.2 kW |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Nominale Kracht: | 25 ton |
Automatische Schroot het In balen verpakken Machine Hoge Veiligheid Horizontale 3400*2100*3500mm
| Hoofdmachinegrootte: | 3400*2100*3500mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| macht: | 15KW |
15kW verticale Persmachine/Afval Katoenen het In balen verpakken Machine 1150*1850*3650mm
| formaat: | 1150*1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 63Tons |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Verschillende Druk Verticale het In balen verpakken Machine Veilige Hand Gemakkelijke Verrichting
| formaat: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |
250kg de hydraulische Machine van de het Schrootpers van Hooipersce ISO 380v
| Productnaam: | De horizontale Hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
De verticale Persbaal ontslaat door de Machine van de Cilinderpers voor KompresPapierafval
| kleur: | Op maat |
|---|---|
| spanning: | 380V, aangepaste 50HZ, |
| Baallossing: | ontsla |
25MPa Baling Press Schroot Metal Compacting Machine 2500KN 7-15 Bale/Uur Efficiëntie
| Kleur: | Grijs en groen (aangepast) |
|---|---|
| Materiaal: | Schrootstaal, Schrootkoper, Schrootijzer, Schrootaluminium, Enz. |
| Hydraulisch Systeem Werkdruk: | ≤25MPa |

