Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ paper baling press ] bij elkaar passen 300 producten.
Hydraulische het Schroot van het Aandrijvings Kubusvormige Blok het In balen verpakken Machine met Handklepcontrole
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 2.5 - 4.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 250 - 450kg |
Y82-160 Hydraulische Verticale Balenpers
| Model-NR.: | Y82-160 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Plc Controle Horizontale het In balen verpakken Machine/de Persmachine van het Kranten Plastic Karton
| Motor: | 55+15 kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| kleur: | Op maat |
Ontsla Type Hydraulische het In balen verpakken Machine voor Staalfabrieken Recyclerend de Industrie
| Hoofdmachinegrootte: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| perstribunegrootte: | 1600*1200*800mm |
| baalgrootte: | 400*400mm |
Krat de Plastic Horizontale het In balen verpakken Beschikbare Verrichting van de Machinedrukknop
| Automatische Grade: | Halfautomatische Automatisch |
|---|---|
| macht: | 15KW~37kW |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
De Persmachine van het besturingselement OpdrachtknopPapierafval voor Winkelcomplex met Twee Speldstop
| macht: | 2.2 kW |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Nominale Kracht: | 25 ton |
De verticale van de de Persmachine van het Losse MaterialenPapierafval Grotere Dichtheid Y82 - 200Q
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
Van het de Machinepak van de Papierafval de Verticale Pers Losse Materialen 200 Ton Nominale Kracht
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
Elektronische Controle die de Machine van de Schrootpers 250 lossen Ton die Kracht in balen verpakken
| Voltage:: | 380V, 50HZ |
|---|---|
| productietarief (staal): | 3 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 300kg |
Automatische Schroot het In balen verpakken Machine Hoge Veiligheid Horizontale 3400*2100*3500mm
| Hoofdmachinegrootte: | 3400*2100*3500mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| macht: | 15KW |

