Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ paper baling press ] bij elkaar passen 300 producten.
Hydraulische Hooipers/Schrootpersmachine
| Baalgewicht (kg): | 100-150kg |
|---|---|
| Baalgrootte (W*H): | 750*350 mm |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
Door:sturen uit Hydraulische Hooipers 380V 4 - 40 Ton per Beschikbare Verschuiving
| Baalgewicht (kg): | 100-150kg |
|---|---|
| Baalgrootte (W*H): | 750*350 mm |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
De grote Hydraulische Machine van de Schroothooipers 25 Aangepaste Ton/U
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| Productietarief (staal): | 25 ton/u |
| Baalgewicht (staal): | 1300- 1900kg |
Y82-25 Hydraulische Verticale Papierbalenpers met 250 Ton Kracht en Aanpasbare Baalgrootte voor Efficiënte Recycling
| Modelnummer: | Y82-25 |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Semi Automatische Horizontale het In balen verpakken Machine/Papierafval het In balen verpakken Machine
| Naam van het product: | HP-Reeks van Horizontaal Document/Plastic Pers |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
De Persmachine van het huisvuilPapierafval/Verticale het Kartonpers van de Compressorsupermarkt
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| Nominale Kracht: | 25 ton |
Elektro Horizontale Hydraulische Schroothooipers
| Grootte (L*W*H): | 4900*1500*2500mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 1800*1000*700mm |
| baalgewicht (staal): | 40-90kg |
90 kW pasten de Hydraulische Baalgrootte aan van Schroothooipers 600 x 600
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 5.8 - 7.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 400- 700kg |
Machine van de de Flessenhooipers van het karton de Plastic Huisdier met Touch screen 15KW ~ 37kW
| Nominale Kracht: | 50Tons ~125Tons |
|---|---|
| macht: | 15KW~37kW |
| Automatische Grade: | Halfautomatische Automatisch |
Y81Q-135 grote Hydraulische Pershooipers voor Resterend Metaal
| Grootte (L*W*H): | 4100*1300*1200mm |
|---|---|
| perstribunegrootte ((L*W*H): | 1300*600*600mm |
| baalsiza (W*H): | 600*240mm |

