Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ paper baling press ] bij elkaar passen 300 producten.
Y82-400 Hydraulische Verticale Balenpers Machine met 400 Ton Kracht en Geautomatiseerde Besturing voor Papierafval Balen
| Model-NR.: | Y82-400 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Y82-315 Hydraulische verticale balenmachine met een kracht van 315 ton en een geautomatiseerde besturing voor het balen van afvalpapier
| Model-NR.: | Y82-315 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Y82-160 Hydraulische verticale balermachine met een kracht van 160 ton en een geautomatiseerde besturing voor het balen van afvalpapier
| Model-NR.: | Y82-160 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
21.5Mpa voltage het Hydraulische Hooipers/Schroot het In balen verpakken Type van Machineopkomst
| Grootte (L*W*H): | 3000*2100*1800mm |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Baalgewicht: | 15-35kg |
Kleine Document Persmachine voor Recycling 25 Ton Gemakkelijk om Pakket te bundelen
| Toepassing: | Schrootdocument en Plastiek |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 25 ton |
| Gedreven Type: | Hydraulische |
Semi Automatische Plastic Papierafval het In balen verpakken Machine met het Hand Vastbinden
| macht: | 15KW~37kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| Vultrechtergrootte: | 2000*900MM |
Automatische Schrootpers die Hooipersmachine voor Recyclerende Industrie blijken
| Naam: | De Machine van de schrootpers |
|---|---|
| Toepassing: | Recycling van afvalmetaal in balen |
| Controle systeem: | PLC+Remote Controle |
Verticale de Hooipersmachine van de Huisdierenfles/de Hydraulische Machine van de Baalpers
| formaat: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 25Tons |
| Perstribunegrootte (L*W*H): | 980*430*1400mm |
Verticale Losse Hydraulische Hooipersmachine voor Papierafval Grotere Dichtheid
| formaat: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 200Tons |
| kleur: | Op maat |
De hydraulische Verticale Volledige Specificatie van de Hooipersbovenkant Opgezette Cilinder
| formaat: | 1550*1850*3800mm |
|---|---|
| Drukkracht: | 25 ton |
| Systeemdruk: | 12.5Mpa |

