Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ paper baling press ] bij elkaar passen 300 producten.
Verticale balermachine van 250 ton met 1500*1000*1600 mm persdoos en hydraulische drukdrijving voor het balen van afvalpapier
| Model-NR.: | Y82-250 |
|---|---|
| materiaal verwerkt: | Plastic fles |
| kunststof soort: | HUISDIER |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Model nr.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
| Druk op de boxgrootte: | 2500*2000*1200 (mm) |
Hoog - van de de Persmachine van de dichtheidsschroot Grote Aangepaste de Perstribunegrootte
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 13 - 17 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 1100 - 1760kg |
2.2Kw kartondocument Persmachine/de Pers van de Kartonpers met Speciale Vorkheftruck
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| Toepassing: | Schrootdocument en Plastiek |
| spanning: | aangepast 21.5Mpa, |
Van de de Buis25t Verticale Pers van het schrootaluminium de Machine Hydraulische Pers
| Productnaam: | Verticale Schrootpers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcilinder: | 2 PCs |
Y82-200 Verticale verpakkingsmachine
| Model-NR.: | Y82-200 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Horizontaal Document Persmachine Hand het Vastbinden Transportband het Voeden Materiaal
| Systeemdruk: | 25Mpa |
|---|---|
| Automatische Grade: | halfautomatisch, automatisch |
| kleur: | Op maat |
Het recycling van Horizontale het In balen verpakken Machine met Touch screen en Zichtbare Vensters
| Gedreven Type: | Hydraulische |
|---|---|
| Nominale Kracht: | 50 ~125 Ton |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
Ontsla Type Hydraulisch het In balen verpakken Materiaal 400*400mm de Hoge snelheid van de Baalgrootte
| Hoofdmachinegrootte: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| perstribunegrootte: | 1600*1200*800mm |
| baalgrootte: | 400*400mm |
Hydraulisch Gedreven Metaal het In balen verpakken de Controle Kubusvormig Blok van de Machine Handklep
| Voltage:: | aangepast 31.5Mpa, |
|---|---|
| productietarief (staal): | 1.5 - 2.0 ton/u |
| baalgewicht (staal): | 120 - 170kg |

