Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ paper baling press ] bij elkaar passen 300 producten.
De hydraulische van het het Afvalmetaal van de Schrootpers Machine van de het Staalhooipers voor Recyclerende Industrie
| Voltage:: | 380V, Aangepaste 50HZ, |
|---|---|
| Productietarief (staal): | 25 ton/u |
| Baalgewicht (staal): | 1300- 1900kg |
Y82-250 Verticale baler Hydraulische balerpers 250 ton Aanpasbaar multifunctioneel voor het recyclen van stof, kunststof en metaal
| Model-NR.: | Y82-250 |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 ton |
| grootte van de persdoos: | 2200*1600*3500 (mm) |
22kw bal van Garen de Hydraulische van de Katoenen Machine Baalpers
| NAAM: | Hydraulische pers |
|---|---|
| Automatische Rang: | halfautomatisch |
| Type: | Andere |
Semi Auto Textieldocument Plastic Metaal Horizontale Hooipers
| Naam: | Horizontale het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulisch |
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
Automatische riemen hydraulische balenpers voor PET-flessen
| Naam: | Horizontale papierbalermachine |
|---|---|
| Materiaal: | Aanpassen |
| Rijden: | Hydraulische |
Y82-25F Hydraulische verticale balermachine met een kracht van 250 ton en een drukvak van 1000*800*1500 mm
| Modelnummer: | Y82-25F |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
Van de het Huisdierenfles van de omzetdoos de Hooipersmachine voor Papierafvalkunststoffen
| Naam van het product: | HP-Reeks van Horizontaal Document/Plastic Pers |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Papierafval en Plastiek |
Y82-315 Verticale baler voor hydraulisch papier met een kracht van 315 ton en een drukvak van 2200*1100*3000 mm
| Model-NR.: | Y82-315 |
|---|---|
| Automatisering: | Niet Automatisering |
| Geautomatiseerd: | Niet-geautomatiseerd |
200T PLC Machine van de Controle de Automatische Hydraulische 380V Hooipers
| Productnaam: | Afvalmetaal het In balen verpakken Machine |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het voorwaartse Blijken |
| Hoofdcyl.force: | 200 Ton |
Hydraulische Hooipersmachine voor Papierafval Plastic Riem van Losse Materialen
| Motor: | 55+15 kW |
|---|---|
| Gedreven Type: | Hydraulische |
| kleur: | Op maat |

