Alle producten
-
Schroot Balenpers Machine
-
Horizontale het In balen verpakken Machine
-
Brugscheerbeurt
-
Document Persmachine
-
Schrootscheerbeurt
-
Stalen Shredder Machine
-
Draagbare Pers
-
Grijp Machine vast
-
krokodillemetaalscheerbeurt
-
hydraulische hooipers
-
Verticale Pers Machine
-
De Pers van het metaalbriketteren
-
Elektrische Opheffende Magneten
-
Hulpaggregaten
-
ManuDe persmachine werkt zeer goed. -
AnkitUw pers is zeer goed en werkt goed. De schrootbalen zijn groot.
zoekwoorden [ paper baling press ] bij elkaar passen 300 producten.
Aangepaste Schroot Recyclingsmachine Gray And Green Baling Press
| Toepassing: | Hooipersschroot |
|---|---|
| Perstribunegrootte: | 1300*600*600 Mm |
| Controlesysteem: | PLC |
Y82-250 Hydraulisch Verticaal het Aluminiummetaal 1500*900*1900 Mm van de Schroothooipers
| Productnaam: | hydraulische schroothooipers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
Y82-250 Hydraulisch van het de Machine Verticaal Metaal van de Schrootpers Papierafval 1500*900mm
| Productnaam: | de hydraulische machine van de baalpers |
|---|---|
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |
| Perstribunegrootte: | 1500*900*1900 mm |
Verplaatsbare installatie Hydraulische papierbalingpress met knopbeheersing en 12,5 Mpa systeemdruk
| Power: | 2.2 KW |
|---|---|
| Feed Hopper Size: | 2200*1120*1300mm |
| Power Source: | Electric Motor |
50-100 Ton Hydraulische Papierbalenpers met Elektrische Motor voor Semi-automatische Industriële Papierrecycling
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Pump: | 160YCY*2 |
| Power: | 2.2 KW |
Hydraulische verpakkingspers voor papier met een drukkracht van 50-100 ton 2200*1120*1300 mm Voedingshoper en semi-automatische werking
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Power: | 2.2 KW |
| Pump: | 160YCY*2 |
315t hydraulische Hooipersmachine voor Papierafval
| Productnaam: | Hydraulische Verticale Metaalpers |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Hoofdcyl.force: | 315 ton |
Automatische verpakkingsmachine voor het verpakken van metaalschroot 50 Hz
| Naam van het product: | Hydraulische metaalbalingmachine |
|---|---|
| Spanning: | 380V/3P 50Hz |
| Productiviteit: | Ongeveer 7-15 Baal/uur |
Automatische van de het Kaderhooipers van de Schrootauto Machine 90 KW Hydraulische 800*800 Mm
| Productnaam: | De hooipersmachine van het autokader |
|---|---|
| Machtstype: | Hydraulisch |
| Baal die wijze lossen: | Het zij ontslaan |
Automatische OEM 250T Hydraulische Schroothooipers
| Productnaam: | De horizontale Hydraulische Machine van de Metaalpers |
|---|---|
| Baal die wijze lost: | Het blijken |
| Hoofdcyl.force: | 250 Ton |

